BOLU  GAZELLE RESORT &SPA

https://www.gazellehotels.com.tr/gazelleresort

 

Genel Görünüm

Kartalkaya'daki Grand Kartal Otel'in ikinci işletmesi, "spa" konseptiyle misafirlerin beklentilerinin üzerinde üstün hizmet kalitesi sunuyor. İş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil. İstanbul'a 2,5; Ankara'ya 1,5 saat mesafedeki 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde bulunan yeşil beş yıldızlı otel 'Gazelle Resort & Spa' sizleri bekliyor.

 

Bölgedeki Tek Yeşil 5 Yıldızlı Otel

Gazelle Resort&Spa, yemyeşil bir meşe ormanının ortasında yer alıyor. Otel yapımında bir tane bile ağaç kesilmemekle birlikte projenin ortasındaki 300 yıllık meşe ağacı için proje tamamen değiştirildi. Otel; çevreciliğiyle, hayvanlar için güzel bir yaşam ortamı sunması ve sürdürülebilirliği sağlamasıyla bölgedeki ilk ve tek yeşil beş yıldızlı otel olmaya hak kazandı. 

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Spa Oteli

Klasik İsveç masajından, Türk hamamına, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2'lik spa bölümünde mevcut.

 

Formda ve Sağlıklı Yaşam

Tüm spa aktivitelerinin yanısıra fitness, yoga, pilates, meditasyon gibi aktiviteler de sunuluyor. İster ormanda kuş sesleriyle temiz havada, ister doğa manzaralı fitness salonunda formunuzu koruyun.

 

Doğayı Özleyenlere

Otelin içinde bulunduğu ormanda yürüyüşünüzü yaparken uçuşan kuşlara, dolaşan ceylanlara, zıplayan sincaplara veya tavuskuşlarına rastlamanız da mümkün.

 

Küçük Misafirlerimiz İçin

Çocuklarınız için otelde oyun odası, çocuk havuzu, bebek büfesi dışında bebek bakım odası da mevcut. Ayrıca küçük misafirlerimiz için son derece ilginç aktiviteler de var: Doğa keşfi, tohum ekip sulayabilecekleri bir çocuk tarlası, taş boyama, bahçede hazine avları.