DEĞERLİ KATILIMCILAR;

Tam metin gönderim tarihi 20.08.2020 ( 23:59) tarihinde sona ermiştir. Belirtilen tarihten sonra otomasyon veya mail aracılığı ile gönderilen tam metinler dikkate alınmayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla;

İCAR DÜZENLEME KURULU

Değerli Bilim İnsanları; 

3. Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi (ICAR);Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım bilimlerini içeren, geniş bir alanda Türkiye ve Dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmeyi hedeflemekte ve özgün nitelikte yeni çalışmaları ele alarak, bilimin gelişimine katkı sunmayı amaçlamaktadır.

20-21-22 TEMMUZ 2020 tarihinde Bolu’da gerçekleştirilmesi planlanan bu etkinlik Türkiye ve Dünyada alınan Covid-19 salgın önlemleri sebebiyle Telekonferans Yöntemi ile yapılacaktır. Katılımcılarımız cep telefonları ya da bilgisayarları ile kongremize ONLINE olarak bağlanıp sunumlarını yapabileceklerdir. Alanında uzman araştırmacılardan ve akademisyenlerden oluşan danışma kurulumuz rehberliğinde, uluslararası düzeyde düzenleyeceğimiz bilimsel etkinlikle Türkiye’nin akademik çalışmalar platformuna katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çok değerli çalışmalarınızla kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizcedir.

ICAR Kongresi, yeni yayınlanan teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve  tüm  prosedürlerini sağlamaktadır.Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programından taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

 • 06 TEMMUZ 2020

  Özet Gönderimi için Son Tarih:


 • 10 TEMMUZ 2020

  Kongre Kayıt ve Son Ödememe Tarihi:

 • 16 HAZİRAN 2020

  Kongre Programı’nın Açıklanması:


 • 20 TEMMUZ 2020

  Kongre’nin Başlaması:


 • 20 AĞUSTOS 2020

  Tam Metin Gönderme Son Tarihi:


Konuşmacılar

Sponsorlar